18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році. Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Чисельність жертв торгівлі людьми щороку зростає, тому знання про цю проблему можуть стати ефективним інструментом протидії цього злочину. 

Щоб   привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються люди, у школах Тарутинського району пройшов Тиждень протидії торгівлі людьми.  В рамках цього тижня начальником Тарутинського районного сектору пробації майором внутрішньої служби Бабалик Євдокією, фахівцем Тарутинського районного сектору пробації Оленою Форостян, інспектором ювенальної превенції Тарутинського відділення поліції лейтенантом поліції Іскимжи Аліною, було проведено спільні заходи, метою яких було підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми.

В ході проведених заходів виявилось, що сучасні діти достатньо обізнані з таким явищем як торгівля людьми та знають про певні методи протидії цьому явищу. Це тішить та дає надію на те, що в майбутньому чисельність жертв торгівлі людьми буде зменшуватись.

 

Олена Форостян, Тарутинський районний сектор філії Центру пробації в Одеській області