Оголошення про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу

Тарутинська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функції робочого органу з підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Тарутинського району, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України „Про автомобільний транспорт ” та розпорядженням голови Тарутинської районної державної адміністрації від 03.09.2013 року № 384/А - 2013 «Про комітет з визначення  підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу».

Конкурс відбудеться  16 жовтня  2019 року. Початок роботи о 14:30 годині. Реєстрація учасників з 14:00 в Тарутинській районній державній адміністрації (вул. Широка, 1, каб. №17).

Документи на участь у конкурсі приймаються з 13 вересня по 11 жовтня 2019р. включно, за адресою: смт. Тарутине, вул. Широка, 1, каб. №17 з 9.00 до 12.00 щоденно, крім вихідних та святкових днів. Документи на конкурс  подаються в запечатаних конвертах.

Для участі у конкурсі в зал засідання запрошуються керівники підприємств (організацій), або їх уповноважені особи за наявністю довіреності (не більше однієї особи), які приймають участь у зазначеному конкурсі.

Інформацію про порядок проведення та умови конкурсу можна отримати в кабінеті №17 відділ економічного розвитку, інвестиції і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Тарутинської районної державної адміністрації та за телефоном : 3-13-03, а також на сайті Тарутинської РДА.