З метою забезпечення координації бюджетного процесу та узгодження дій між його учасниками  сьогодні, 1 жовтня 2019 року, в Тарутинській райдержадміністрації  продовжено проведення нарад з питань складання проектів бюджетів на 2020 рік. На цей раз учасниками семінару були головні бухгалтери розпорядників коштів районного бюджету.

У роботі семінару взяли участь в.о. голови Тарутинської РДА Сілоч О.І. та начальник фінансового управління РДА Констандогло М.Ф.                                         

Під час семінару головним бухгалтерам були доведені особливості складання місцевих бюджетів на 2020 рік та прогнозу на 2021- 2022 роки, надані рекомендації щодо підготовки бюджетних запитів на наступний бюджетний період.                                      

Також було розглянуте питання виконання кошторисів підприємствами та установами, що фінансуються у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету. Звернута увага головних бухгалтерів на ефективність використання субвенцій з державного та місцевих бюджетів та на дотримання всіх вимог чинного законодавства щодо використання відповідних субвенцій. Надані рекомендації щодо вжиття заходів з виконання системи дистанційного обслуговування при казначейському обслуговуванні.