На виконання вимог ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Тарутинського району Одеської області» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

        Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження можна надсилати в письмовій формі:

- за адресою: пр. Миру, 34 смт. Тарутине, Тарутинський район, Одеська область, 68500, сектор житлово-комунального господарства, містобудування,  архітектури, інфраструктури та екології Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області;

- електронною поштою: rda@tarutino.odessa.gov.uauzunvasil2910@ukr.net

- за адресою: вул. Арсенальна, 9/11 м. Київ, Державна регуляторна служба України;

електронною поштою: inform@drs.gov.ua.

Проект регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження будуть оприлюднені в Тарутинській районній «Газеті «Знамя труда» та веб-сайті Тарутинської районної державної адміністрації Одеської області: tarutino-rda.odessa.gov.ua   в строк встановлений ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».