26.06.2020

Співпраця_пробація

Веселе й безтурботне дитинство повинна мати кожна дитина, але, на жаль, на сьогоднішній день не кожна «маленька людина» може похизуватись безтурботним дитинством. Тому головною метою дорослих - є створення необхідних умов для безпеки дитини.

На обліку Тарутинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області перебуває одна неповнолітня особа, яка відбуває покарання не пов’язане з позбавленням волі, за скоєння кримінального правопорушення. Засуджений виховується тільки матір’ю та має чотирьох малолітніх братів та сестер. У червні, під час чергової реєстрації у секторі з питань пробації, з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей та за підтримкою Служби у справах дітей Тарутинської районної державної Адміністрації йому з матір’ю було надано продовольчий набір продуктів харчування від благодійної організації «Добре начало».

Крім того, на обліку у секторі перебуває родина, а саме чоловік з дружиною, які скоїли кримінальні правопорушення. Данна родина має на виховані двох малолітніх дітей. У зв’язку з карантинними обмеженнями батько – залишився без роботи, мати на даний час – перебуває у декретній відпустці за доглядом за дітьми, що призвело до складних життєвих обставинах. Працівники сектору з питань пробації за сприянням Служби у справах дітей не могли залишитись байдужими по відношенню до цієї родини та також видали їм продовольчий набір продуктів харчування від благодійної організації «Добре начало».

 

Тарутинський районний сектор з питань пробації