23.10.2019

Співпраця#пробація

Начальником Тарутинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області спільно із співробітником Тарутинського ВП Арцизького ВП ГУНП України в Одеській області здійснено перевірку за місцем проживання засудженої до покарання з випробувальним терміном. 

В ході перевірки було з’ясовано обставини і причини неявки засудженої до сектору пробації. З засудженою було проведено профілактичну бесіду, роз’яснено умови та порядок виконання обов’язків, покладених на неї судом, і наслідки, які наступають у разі ухилення від виконання цих обов’язків.

Подібні перевірки здійснюються з метою попередження вчинення повторних правопорушень серед осіб, які засуджені до покарання не пов’язаних з позбавленням волі.

Завдяки плідній співпраці з співробітниками Тарутинського відділення поліції, співробітники сектору пробації мають можливість не тільки здійснювати перевірку засуджених за місцем їх проживання, навіть на далекі відстані від районного центру, а й бути впевненими у власній безпеці.

 

Пробація України - Одеська область

Євдокія Бабалик, Тарутинський районний сектор філії Центру пробації в Одеській області