25.05.2020

Онлайн зустріч міжвідомчої робочої групи

      22 травня 2020 року об 11:00 годині в приміщенні Білгород-Дністровської місцевої прокуратури за місцем знаходження у смт. Тарутине відбулась онлайн зустріч міжвідомчої робочої групи щодо вивчення стану профілактичної і соціально-виховної роботи з неповнолітніми на території Білгород-Дністровського, Саратського, Арцизького, Тарутинського та Татарбунарського районів.

      У зустрічі взяли участь прокурор Білгород-Дністровської прокуратури Євген Бахчиванжи, начальник Тарутинського районного сектору філії Центру пробації в Одеській області Євдокія Бабалик, інспектор з ювенальної превенції Тарутинського ВП Арцизького ВП ГУНП в Одеській області Аліна Іскимжи та головний спеціаліст служби у справах дітей Тарутинської РДА Людмила Тануркова.

       В ході зустрічі були обговорені причини зростання злочинів скоєних неповнолітніми. Виконуючий обов’язки керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Вадим Ариванюк звернув увагу на значне зростання злочинності серед неповнолітніх на території Білгород-Дністровського та Тарутинського районів Одеської області.

       Учасниками зустрічі були надані пропозиції щодо здійснення профілактичних заходів і соціально-виховної роботи з неповнолітніми.           Всі запропоновані заходи будуть викладені в спільному наказі та в подальшому надіслані до кожного району для виконання.