02.07.2020

Наш святий обов'язок – захищати права людей

1 липня система безоплатної правової допомоги святкує п’ятиріччя з дня початку роботи місцевих центрів по всім регіонам України.

Наш святий обов'язок – захищати права людей, які звертаються до нас по допомогу.

У повсякденному житті громадяни України постійно стикаються з чисельними проблемами, більша частка яких вимагає знання законів.

Коли законодавство зазнає стрімких змін, а послуги приватних юристів багатьом не по кишені, люди мають чудову можливість звернутися за допомогою до системи БПД.

За п’ять років плідної праці Арцизьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було налагоджено співпрацю с багатьма партнерськими організаціями, які безпосередньо приймають участь у правопросвітництві та захисті інтересів громадян.

Працюючи в системі безоплатної правової допомоги наші фахівці з кожним днем набували величезного досвіду в сфері різних галузей права, допомагаючи клієнтам у вирішенні складних юридичних питань.

Робота - це другий дім, відповідно, колектив - це друга сім'я.

 

Вітаємо наших колег з 5-річчям місцевих Центрів, бажаємо постійного прагнення до успіху, удачі на шляху до мети, особистого щастя та благополуччя.

Ми вдячні системі безоплатної правової допомоги за чудову можливість реалізації наших ідей і планів.

 

 З повагою, коллектив Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги