Засідання за «круглим столом» громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації «Про проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року»

ПРОТОКОЛ №4

Засідання за «круглим столом» громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації на тему: «Про проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року»

19.06.2019                                  смт.Тарутине, РДА

Присутні: в.о.голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І., заступник голови Тарутинської райдержадміністрації Дундер В.Г., головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Капанжи Т.М., голова громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації Ткаченко О.В., члени громадської ради за списком.

Члени громадської ради:

1. Беженар Ніна Петрівна - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників охорони здоров'я України;

2.Бутузова Тетяна Степанівна - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України;

3. Горбатенко Володимир Миколайович – голова Тарутинської районної організації Одеської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок;

4.Драганова Наталя Іванівна – голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України;

5. Іванов Іван Іванович - голова первинної профспілкової організації комунального підприємства «Тарутинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

6. Лаврека Зоя Іванівна – голова Тарутинського  районного комітету профспілки працівників державних установ;

7. Ткаченко Олег Володимирович – представник Тарутинської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України;

8. Чербаджи Віктор Ілліч – голова Тарутинської районної громадської організації «Болгарське культурно-просвітницьке товариство ім. Генерала Петра Груєва».

Головуючий засідання: Ткаченко О.В.                                                       Секретар засідання: Капанжи Т.М.

 

                                        ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Про проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року

Доповідачі: Паулєско Михайло Григорович – начальник відділу освіти райдержадміністрації

Стоянова Ганна Василівна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 Слухали:

2.  Про проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року

Доповідачі:

Паулєско М. Г. – начальник відділу освіти райдержадміністрації:

У 36 закладах загальної середньої освіти з 27 травня 2019 року розпочалась оздоровча кампанія, яка триватиме  14 робочих днів. В пришкільних таборах відпочивають   та  оздоровлюються    1662 учня.                          Значна увага закладами освіти приділена відпочинку та оздоровленню дітей пільгових категорій:

-дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування-16;

-дітей-інвалідів –12;

- дітей, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи - 1 ;

- дітей  з малозабезпечених  та багатодітних сімей –618 .

На оздоровчу кампанію 2019 року виділено  623,76 тис. грн.

Сільські та селищні ради  перевели на рахунок відділу освіти  343,76 тис. грн. Найбільше коштів на оздоровлення дітей (у перерахунку на 1 дитину вдень)виділили селищні та сільські ради: Серпневська, Бородінська, Новотарутинська,  Ярівська,  Калачівська.

Виділено  з  місцевого бюджету 280 тис. грн.                                                          

Харчування організоване за рахунок  місцевого бюджету, сільських та селищних рад, підприємств та підприємців району, батьків. Для дітей в період оздоровлення організоване якісне та калорійне харчування дво- чотириразове чотирьох  разове гаряче харчування.  До раціону входять м'ясо, риба, свіжі овочі, фрукти, ягоди, соки, печиво та інші продукти.

У чотирьох  закладах організовано денний сон  (Вільненський НВК, Рівненський НВК, Ярівський НВК, Петрівськ Перший НВК).У всіх оздоровчих закладах були розроблені та затверджені плани з виховної роботи (календарний, щоденний). Проведені урочисті відкриття таборів. Кожен день у таборі починається   з зарядки. Усі види виховної діяльності в таборах здійснюються згідно з оздоровчим режимом дня та планом роботи.  Були організовані екскурсії  до м. Одеса (дельфінарій), до Білгород-Дністровської фортеці, до центру сільського зеленого туризму Фрумушика – Нова, до Тарутинського відділу поліції, до Тарутинського відділу державної служби з надзвичайних ситуацій.

Стоянова Г. В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації: З  18  червня 2019  року розпочав роботу дитячий оздоровчий заклад «Буревестник». На І зміну у дитячий оздоровчий заклад «Буревестник» було направлено 125 дітей району . Це діти  В-Долинської, Вільненської, Красненської, Н-Тарутинської, Підгірненської, Петрівської, Олександрівської, Вознесенської ІІ, Калачівської, Миколаївської та  Бородинської сільської ради. Більшість дітей  з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти,  діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, діти учасників антитерористичної операції.                                                                                    

Виїзд дітей до оздоровчого закладу проводився організовано з смт.Тарутине. Відділом освіти були предоставлені шкільні автобуси для перевезення дітей до «Буревестника». До оздоровчого закладу дітей супроводжували педагоги та медичні працівники. У «Буревестнику» їх привітно зустрічали директор оздоровчого закладу Бахова Зоя Миколаївна, вожаті загоні, працівники їдальні, завідувач господарчою частиною закладу.                                                          

Адміністрація ДОЗ «Буревестник» та його працівники добре підготували заклад до оздоровчого сезону: відремонтовані та пофарбовані спальні корпуси. Для дітей створені всі умови для активного відпочинку :   футбольне, волейбольне та баскетбольне поля, ігрові майданчики, атлетичний городок, обладнаний спортивний стадіон (брусся турнік, інші спортивні споруди) все укомплектовано необхідним обладнанням. Біля кожного корпусу розміщені ігрові майданчики з різноманітними гойдалками, качелями. У всіх житлових корпусах функціонують умивальники та туалети з цілодобовим постачанням води. У всіх корпусах кондиціонері, телевізорі, кулери з питної води.                                             

Протягом зміни заплановано залучити дітей  до різноманітних конкурсів та ігор, святкових церемоній  відкриття та закриття зміни з костром та феєрверками , хіт-парадами, фестивалями ,концертами, костюмованими  шоу, роботою творчих та спортивних секцій.

Крім того, діти нашого району оздоровлюються в дитячих центрах «Молода гвардія»(м.Одеса) та «Артек»(Київська область) за рахунок коштів державного бюджету.

Сілоч О.І. – Питанню оздоровлення дітей приділяється велика увага: була проведена відповідна підготовча робота, дане питання заслуховувалось на нараді директорів шкіл району, на апаратній нараді Тарутинської райдержадміністрації та знаходиться на постійному контролі керівництва району. Крім коштів, виділених з районного бюджету на оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій, 16 виконкомів селищних та сільських рад району виділяють кошти на оздоровлення дітей в ДОЗ «Буревестник»

Вирішили: Інформацію про проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року – взяти до відома та довести до відома громадськості району.

 

Голова громадської ради                                                  О.В.Ткаченко

Секретар громадської ради                                              Т.М.Капанжи