Обговорення з громадськістю «Про пасажирські перевезення у Тарутинському районі»

ПРОТОКОЛ №6

Обговорення з громадськістю

«Про пасажирські перевезення  у Тарутинському районі»

 

12.07.2019                                  смт.Тарутине, РДА

Присутні: в.о.голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І., заступник голови Тарутинської райдержадміністрації Дундер В.Г., головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю райдержадміністрації Капанжи Т.М., голова громадської ради при Тарутинській районній державній адміністрації Ткаченко О.В., члени громадської ради за списком.

Члени громадської ради:

1. Беженар Ніна Петрівна - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників охорони здоров'я України;

2.Бутузова Тетяна Степанівна - голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України;

3.Драганова Наталя Іванівна – голова Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України;

4. Іванов Іван Іванович - голова первинної профспілкової організації комунального підприємства «Тарутинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

5. Лаврека Зоя Іванівна – голова Тарутинського  районного комітету профспілки працівників державних установ;

6. Скрипник   Петро Анатолійович - голова Тарутинської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

7. Чербаджи Віктор Ілліч – голова Тарутинської районної громадської організації «Болгарське культурно-просвітницьке товариство ім. Генерала Петра Груєва».

Головуючий засідання: Ткаченко О.В.                                                       Секретар засідання: Капанжи Т.М.

 

                                        ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про пасажирські перевезення  у Тарутинському районі

 

Доповідач:  Чапир С.В. – заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації

 

Слухали:

1. Про пасажирські перевезення  у Тарутинському районі

Доповідач:  Чапир С.В. – заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації:Тарутинська районна державна адміністрація здійснює організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межами району у відповідності Закону України «Про автомобільний транспорт» із змінами та доповненнями.           

Для організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межами району у відповідності до  Порядку  проведення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування (далі – Порядок), якій затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081.    Розпорядженням голови Тарутинської РДА від 21.03.2013 затверджено склад конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів щодо визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межами району, затверджено Положення про конкурсний комітет та затверджені умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів. Крім того, розпорядженням голови Тарутинської РДА від 03.09.2013 року утворено комітет з визначенням підприємства, що здійснює функції робочого органу у відповідності до п. 16 Порядку, затверджені умови проведення конкурсу робочим органом.

Для визначення підприємства, який здійснюватиме функції робочого органу в газету «Знамя труда» надано оголошення про проведення конкурсу, з визначення підприємства, що здійснюватиме функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межами району. У зв’язку з відсутністю підприємства, яке бажало виконати функції робочого органу, функцію робочого органу для проведення конкурсу  на 3-х маршрутах (Тарутине – Березине, Тарутине – Ламбрівка та Тарутине – Малоярославець Перший) покладено на відділ економічного розвитку і торгівлі Тарутинської РДА. Для проведення конкурсу у засобах масової інформації за 30 днів до проведення конкурсу було розміщено оголошення про проведення конкурсу на вищезазначені маршрути та умови проведення конкурсу.                                                                                               

Для участі у конкурсі подалі документи два учасника ТОВ «АЛЕКХ – М» (на маршруті Тарутине – Ламбрівка) та ФОП Марашлець М.І. (Тарутине – Березине та Тарутине – Малоярославець Перший), які визначені переможцями та укладено Договір про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування га вищезазначених маршрутах.                                                                                                                    

У жовтні 2014 року Тарутинська районна державна адміністрація проводила конкурс з визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування (Тарутине – Лісне, Височанське, Червоне, Лужанка, Петрівськ –Перший, Миколаївка, Малоярославець – Другій, Петрівка, Єлізаветівка, Вільне, Бородіно, Ново – Українка та Оліксандрівка). По результатам засідання комітету з визначення  підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для проведені конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування визначено переможцем ТОВ «Науково виробничий центр «Економінформ».  У конкурсі для здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування прийняли участь ФОП Марашлець Марія Іванівна (на маршрутах Тарутине – Лісне, Височанське, Червоне, Лужанка, Олександрівка) та ТОВ «АЛЕКХ-М» ( на маршрутах Тарутине - Петрівськ –Перший, Миколаївка, Малоярославець – Другій, Петрівка, Єлізаветівка, Вільне, Бородіно, Ново – Українка), які конкурсною комісією визначені переможцями та укладено Договір про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування на вищезазначених маршрутах.    

 Слід зазначити, що Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 р. № 240 «Про внесення змін у додаток до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 р. № 1548» скасовано державне регулювання вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.                                                                                                             

На теперішній час тарифи на перевезення пасажирів у відповідних режимах руху розраховуються відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Мінтрансзв»язку України від 17.11 2009 року № 1175 та встановлюється відповідно до норм чинного законодавства, а саме: перевізник розробляє та затверджує вартість проїзду на автобусному маршруті який є предметом договору та надає її Організатору.

Сілоч О.І – райдержадміністрацією здійснюються усі заходи щодо організації перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що входять в межі району. Це питання перебуває на постійному контролі райдержадміністрації. На наступну неділю запланована робоча зустріч з керівником ТОВ «АЛЕКС-М» Марашлець Д.Г. з питань організації перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах та укладання нових договорів на приміські автобусні маршрути (у зв’язку з закінченням строку дії попередніх договорів).

Вирішили:                                                                                                                     

1. Інформацію «Про пасажирські перевезення  у Тарутинському районі» – інформацію взяти до відома та довести до відома громадськості району.

 

Голова громадської ради                                                  О.В.Ткаченко

Секретар громадської ради                                              Т.М.Капанжи