ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення публічного громадського обговорення 7 листопада 2019 року

Тарутинська районна державна адміністрація повідомляє про проведення 7 листопада 2019 року консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення  о 14:00  в адміністративній будівлі Тарутинської районної державної адміністрації  «Про проект нового адміністративно-територіального устрою України, у т.ч. Тарутинського району за даними Міністерства розвитку громад та територій України».

Під час заходу планується поінформувати представників інститутів громадянського суспільства про проект нового адміністративно-територіального устрою України, у т.ч. Тарутинського району за даними Міністерства розвитку громад та територій України.

До участі в заході запрошуються представники інститутів громадянського суспільства. Місце проведення заходу:  смт.Тарутине вул.Широка,1, II-й поверх, кабінет голови РДА.

Для отримання додаткової інформації та подання пропозицій і зауважень звертатися до контактної особи: Капанжи Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст з питань взаємодії з громадськістю Тарутинської районної державної адміністрації (смт. Тарутине, вул..Широка,1, ІІ поверх, каб.23, тел.: 3-16-64).