ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення публічного громадського обговорення 05.02.2020 року

       Тарутинська районна держава адміністрація повідомляє про проведення 05.02.2020 року консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення на тему «Про проект Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти, що перебувають в управлінні Тарутинської районної ради Одеської області».

Під час заходу планується обговорити з представниками інститутів громадянського суспільства проект Порядку проведення конкурсу на визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти, що перебувають в управлінні Тарутинської районної ради Одеської області.

До участі у заході запрошуються представники інститутів громадського суспільства. Місце проведення заходу: смт.Тарутине, вул..Широка,1, ІІ поверх. Кабінет голови.

Для отримання додаткової інформації та подання пропозицій і зауважень звертатися до контактної особи: Капанжи Тетяни Миколаївни, головного спеціаліста з питань взаємодії з громадськістю Тарутинської районної державної адміністрації (смт. Тарутине, вул..Широка,1, каб.23. Тел.: 3-16-64,  rda@tarutino.odessa.gov.ua) до 04.02.2020р.