Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій 01.11.2019 року щодо адміністративно-територіального устрою України, у т.ч.Тарутинського району

Тарутинська районна держава адміністрація повідомляє про проведення 01.11.2019 року консультацій з громадськістю у формі електронних консультацій  на тему «Адміністративно-територіальний устрій України, у т.ч. Тарутинського району».

Під час заходу планується обговорити з представниками інститутів громадянського суспільства питання адміністративно-територіального устрою держави та розглянути пропозиції щодо утворення об’єднаних територіальних громад на території району, рекомендованих Міністерством регіонального розвитку України.

Для отримання додаткової інформації та подання пропозицій і зауважень звертатися до контактної особи: Капанжи Тетяни Миколаївни, головного спеціаліста з питань взаємодії з громадськістю Тарутинської районної державної адміністрації (смт. Тарутине, вул..Широка,1, каб.23. Тел.: 3-16-64,  rda@tarutino.odessa.gov.ua) до 15.11.2019р.