23.04.2014

Про стан утворення Центру надання адміністративних послуг при Тарутинській районній державній адміністрації.

На виконання вимог Закону України « Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.13 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» , з метою забезпечення надання адміністративних послуг у Тарутинському районі видано розпорядження голови Тарутинської РДА №260/А-2013 від 12.06.2013, яким утворено Центр надання адміністративних послуг при Тарутинській районній державній адміністрації Одеської області та затверджено Положення про Центр надання адміністративних послуг при Тарутинській районній державній адміністрації Одеської області;
Розрядженням голови Тарутинської РДА 3305/А-2013 від 03.07.2013
затверджено перелік адміністративних послуг, які надаватимуся через Центр надання адміністративних послуг; затверджені інформаційні та технологічні картки. Розпорядження оприлюднені в засобах масової інформації (газета Знамя труда) та розташовано на веб – сайті Тарутинської районної державної адміністрації. 
З місцевим відділенням УДППЗ «УКРПОШТА» підписано меморандум про надання адміністративних послуг, надані адміністративні та технологічні картки, які надаватимуся через центр надання адміністративних послуг.
Затверджено штатний розпис ( 1- керівник, 2 –державних адміністратора, 1- адміністратор).
На засіданні чергової тридцять третій сесії Тарутинської районної ради шостого скликання, яка відбулася 19.07.2013 були внесені зміни до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Тарутинському районі на 2013-2015 роки, а саме збільшення ресурсного забезпечення на реалізацію заходів щодо забезпечення діяльності центрів надання адміністративних послуг.
На теперішній час оформлені та подані документи в Регіональне відділення Фонду державного майна України в Одеській області для надання дозволу щодо укладання договору оренди адміністративного приміщення строком на 2 роки 11 місяців, яке розташоване за адресою: смт. Тарутине, вул. Котовського,21. Фонд державного майна України в Одеській області передав пакет документів для надання згоди до Міністерства соціальної політики.
Після укладання договору оренди планується провести поточний ремонт для розміщення Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації та придбання меблів і оргтехніки.
Необхідну інформацію стосовно Центру розміщена на сайті Тарутинської РДА у розділі адміністративні послуги.

 

Начальник відділу економічного 
Розвитку і торгівлі В.Г.Кісеолар