23.04.2014

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги» за ініціативи Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» та за підтримки Одеської обласної державної адміністрації на території Одеської області стартував новий пілотний проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Проект спрямований на захист прав й інтересів громадян при зверненні до органів влади, істотне спрощення й прискорення процедур адміністративних послуг. На практиці це означає, що будь - який громадянин або суб’єкти господарювання може через відділення поштового зв’язку Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошти»:

     

  1. отримати всю необхідну інформацію та консультації стосовно адміністративних послуг;
  2. відправити оформлений пакет документів, необхідних для отримання документу в рамках адміністративних послуг, поштовим відправленням (лист, бандероль посилка) з оголошенням цінністю та описом вкладення на адресу служби «єдиного вікна», а потім отримати кінцевий документ (також через поштове відділення).
  3.  

Вищезазначений пілотний проект діє на території Тарутинського району. Все це полегшуватиме взаємне спілкування державних установ та населення. Це буде зручно для всіх мешканців району, особливо селян. Не треба їхати в смт. Тарутине, тому що ту же інформацію можна одержати в сільських поштових відділеннях району. Це набагато зручніше та можливість більшій кількості людей, не витрачаючи додаткових коштів на дорогу, вільно одержувати адміністративні послуги. А це ще раз свідчить про те, що це соціально значимий проект

Додаткова інформацію по телефону:

(04847) 31303 – відділ економічного розвитку і торгівлі Тарутинської РДА;