25.03.2019

Засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації

ПРОТОКОЛ № 1

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації

від  19 березня 2019 року                                                  смт.Тарутине

Зареєстровані та присутні: члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації (далі – ініціативної групи) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року. 

Із загального складу у 5 осіб на засіданні були присутні усі 5 членів ініціативної групи.

На початку засідання член ініціативної групи Дундер В.Г. запропонував затвердити порядок денний засідання.

Після загального обговорення було запропоновано затвердити наступний порядок денний засідання:

1.Про визначення відповідального за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації.

2.Про організаційні питання щодо формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

3.Про затвердження переліку документів та порядку їх прийняття від інститутів громадянського суспільства.

4.Різне.

Вирішили: затвердити порядок денний.

Голосували: «за» - одноголосно.

Питання № 1

Про визначення відповідального за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації.

Слухали: члена ініціативної групи Дундера В.Г. –  заступника голови райдержадміністрації, який запропонував визначити відповідальною за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації головного спеціаліста з питань взаємодії з громадськістю Тарутинської райдержадміністрації Капанжи Т.М.

Вирішили: підтримати пропозицію  та визначити відповідальною за ведення протоколів засідань ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при районній державній адміністрації головного спеціаліста з питань взаємодії з громадськістю Тарутинської райдержадміністрації Капанжи Т.М.

Голосували: «за» -  одноголосно.

Питання № 2

Про організаційні питання щодо формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Слухали: керівника апарату райдержадміністрації Бардай О.Г, яка проінформувала присутніх членів ініціативної групи, що для забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації, здійснення громадського контролю за її діяльністю, оновлення складу громадської ради при районній державній адміністрації та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» зі змінами, відповідного розпорядження голови райдержадміністрації від 12.03.2019 року № 55/А-2019 «Про утворення ініціативної групи з підго­товки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тарутинський районній державній адміністрації» необхідно, в першу чергу, обрати голову ініціативної групи для подальшого забезпечення ефективної роботи цієї групи.

 Згідно з розпорядженням було затверджено склад ініціативної групи у кількості 5 членів ініціативної групи.

Слухали: вислухавши інформацію керівника апарату  член ініціативної групи Ткаченко О.В. запропонувала обрати головою ініціативної групи члена ініціативної групи  Дундера В.Г. – заступника голови райдержадміністрації.

Вирішили: підтримати пропозицію Ткаченко О.В. та обрати головою ініціативної групи члена ініціативної групи Дундера В.Г. – заступника голови райдержадміністрації.

Голосували: «за» -  одноголосно.

По другому питанню організаційні питання щодо формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації продовжив інформувати голова ініціативної групи Дундер В.Г., який наголосив, що відповідно до Типового положення про громадську раду кількість членів ініціативної групи може бути довільною. Але, важливо урахувати, що ініціативна група є суто робочим органом, який має підготувати установчі збори. Зокрема: визначити дату, час, місце, порядок їх проведення; розробити форму заяви та порядок подання відповідних документів для участі в установчих зборах, підготувати відповідні інформаційні повідомлення.

Також саме ініціативна група повинна організувати прийом заяв та документів від представників інститутів громадянського суспільства, провести детальний аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства, на предмет відповідності вимогам, визначеним Типовим положенням про громадську раду та визначити (у разі наявності) інститути громадянського суспільства, документи яких не відповідають вимогам Типового положення, й завчасно поінформувати їх про недопущення до зборів з обґрунтуванням причин.

Також було наголошено на тому, що ініціативна група складає список учасників установчих зборів, готує бюлетень для рейтингового голосування та порядок проведення установчих зборів.

 З даною інформацією можна ознайомитись на веб-сайті РДА у розділі «Громадська рада».

Вирішили: взяти інформацію до відома.

Голосували: «за» -  одноголосно.

Питання № 3

Про затвердження переліку документів та порядку їх прийняття від інститутів громадянського суспільства.

Слухали: голову ініціативної групи Дундер В.Г. – заступника голови райдержадміністрації, який ознайомив присутніх зі змінами у переліку та порядку прийняття документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах.

У ході засідання члени ініціативної групи обговорили процес прийому документів інститутів громадянського суспільства (далі - ІГС) та визначили термін прийому документів.

Вирішили:

1.Затвердити зразки документів для участі в установчих зборах.

2.Розпочати прийом заяв від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з 20 березня 2019 року за адресою: смт,Тарутине вул.Широка,1, каб. 23;

3.Завершити прийом заяв та документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах  19 квітня  2019 року.

4.Оприлюднити список інститутів громадянського суспільства, запрошених до участі в установчих зборах не пізніше 13 травня 2019 року.

Голосували: «за» -  одноголосно.

Питання № 4

Різне.

Слухали: секретаря ініціативної групи Капанжи Т.М., яка запропонувала провести наступне засідання ініціативної групи після завершення прийому документів від ІГС.

Вирішили: підтримати пропозицію.

Голосували: «за» - одноголосно.

 

Голова ініціативної групи                                                   В.Г.Дундер

Секретар ініціативної групи                                               Т.М.Капанжи