22.04.2019

Друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації

19 квітня 2019 року в Тарутинській райдержадміністрації під головуванням заступника голови Тарутинської районної державної адміністрації Дундера В.Г. відбулось друге засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації. Під час засідання члени ініціативної групи розглянуті питання:

- Про розгляд та аналіз документів, отриманих від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації.

- Про кількісний склад Громадської ради при Тарутинській райдержадміністрації

- Про погодження списку учасників установчих зборів для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації.

- Про дату, місце та час проведення установчих зборів для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації .

- Про затвердження порядку денного установчих зборів, для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації, бланка бюлетеня для голосування за кандидатів на членство в громадській раді.

Для участі в установчих зборах для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації надійшли документи від наступних 
інститутів громадянського суспільства:р

- Тарутинської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану,

- Тарутинської районної профспілкової організації працівників освіти і науки України,

- Тарутинської районної організації Одеської обласної організації Українського товариства рибалок та мисливців,

- Тарутинської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я України,

- Тарутинської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України,

- Тарутинської районної профспілкової організації працівників культури України,

- Тарутинського районного комітету профспілки працівників державних установ,

-Тарутинського районного болгарського культурно-просвітницького товариства ім.генерала П.Груєва,

- громадської організації  «Бессарабсько-Тарутинська спілка ветеранів АТО»,

- первинної профспілкової організації комунального підприємства «Тарутинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Ініціативною групою з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації погоджений список учасників установчих зборів для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації. В установчих зборах, які відбудуться 20 травня 2019 року о 15.00 в залі засідань Тарутинської райдержадміністрації візьмуть участь: Беженар Ніна Петрівна, Бутузова Тетяна Степанівна, Горбатенко Володимир Миколайович, Драганова Наталя Іванівна, Іванов Іван Іванович, Косінов Олександр Вікторович, Лаврека Зоя Іванівна, Скрипник Петро Анатолійович, Ткаченко Олег Володимирович, Чербаджи Віктор Ілліч.

Також ініціативною групою був затверджений порядок денний установчих зборів для створення Громадської ради при Тарутинський райдержадміністрації