30.07.2013

Оголошується конкурс серед суб’єктів малого та середнього бізнесу на отримання фінансово-кредитної підтримки з обласного бюджету.

В рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Одеській області на 2013-2015 роки реалізується проект з надання на конкурсній основі фінансово- кредитної підтримки з обласного бюджету суб’єктам малого підприємництва області.

Кошти обласного бюджету на фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого підприємництва в рамках Програми спрямовуються на:

   

   

 • поворотну фінансову допомогу суб’єктам малого підприємництва для реалізації бізнес планів;
 • здійснення часткового відшкодування відсотків за кредитами, залученими суб’єктами малого підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.
 •  

Право на одержання фінансово-кредитної підтримки мають суб’єкти малого підприємництва, які:

   

   

 • зареєстровані як суб’єкти малого підприємництва в Одеській області;
 • не мають простроченої заборгованості з виплати заробітної плати, а також заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами;
 • не здійснюють виробництво зброї, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, організацію та проведення азартних ігор, обмін валюти, надання в оренду нерухомого майна;
 • забезпечують спів фінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 10 відсотків його вартості (у разі реалізації проекту у сільській місцевості), 20 відсотків (у разі реалізації проекту у місті районного значення), 30 відсотків (у разі реалізації проекту у місті обласного значення).
 •  

Суб’єкт малого підприємництва, якій бажає взяти участь у конкурсі, подає у двох примирниках конкурсній комісії заявку на участь у конкурсі згідно з додатком та пакет документів відповідно до виду фінансово-кредитної підтримки. Кожний претендент може подати тільки одну заявку на отримання одного виду фінансово- кредитної підтримки. Документи подаються до конкурсної комісії суб’єктом малого підприємництва або уповноваженою ним особою. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі з відповідними документами з 01 серпня 2013 року. Граничний строк подання заявок: 2 вересня 2013 року.
Переможцями конкурсу визнаються претенденти, які запропонували найкращі умови для реалізації проектів.
Відповідальними за проведення конкурсу: Головне управління економіки облдержадміністрації (м. Одеса, пр.. Шевченко, 4, ІІІ під’їзд, каб. 555).
Нормативно правова база з виділення та використання коштів на фінансово-кредитну підтримку розміщена на веб-сайті Головного управління економіки облдержадміністрації (
www.gue.odessa.gov.ua ) у розділі “Сторінка для підприємців».
За більш детальною інформацією звертатись за телефонами: 7189397, 7189406.

Відділ економічного розвитку і торгівлі 
Тарутинської райдержадміністрації