Відділ Держземагентства у Тарутинському районі Одеської області.

  1. 1.     Контактна інформація відділу: 

Назва:  Відділ Держземагентства у Тарутинському  районі Одеської області  

Адреса: 68500, смт. Тарутине, вул. Леніна, 122 Одеська область

Тел./факс: (04847) 3-23-93, 4-02-55, 4-0341, 3-16-00

Електронна пошта : tarutino_vzr@mail.ru

 

ГРАФІК

ОСОБИСТОГО  ПРИЙОМУ  ГРОМАДЯН
керівництвом Відділу  Держземагентства у Тарутинському районі в Одеській області

 

Прізвище, ім`я по батькові

Посада

Дні прийому

№ кабінету

 

Деде Сергій Степанович

Заступник начальника відділу завідувач сектору Державного земельного кадастру

Понеділок

П’ятниця

З 10.00 - 13.00

1

Матвєєв Михайло Степанович

Головний спеціаліст сектора Державного земельного кадастру

Понеділок -субота

з 08.00 - 17.15

2

 

 

  1. 2.     Фахівці Держземагентства в Одеській області  затвердили перелік земельних ділянок право оренди яких може бути реалізоване

на земельних торгах

 

Землевпорядники Одещини затвердили перелік з 141 земельної ділянки загальною площею 6530,5 га, право оренди на які може бути реалізоване на земельних торгах відповідно до доручення Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо розширення повноважень місцевих рад, забезпечення прозорості земельних відносин в Україні та можливості продажу земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на конкурентних засадах.

Результати відкритих публічних земельних аукціонів та інформація про наявність земельних ділянок будуть оприлюднюватись на офіційному сайті Держземагентства України - http://land.gov.ua/

 

  1. 3.     Визначенні земельні масиви в Одеській області які можуть бути передані учасників АТО

 

Визначені земельні ділянки державної та комунальної власності, які можуть бути передані військовослужбовцям, що беруть участь або брали участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичних операцій у східних та південно-східних областях України, і які раніше не скористалися своїм правом на безоплатне одержання у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, в межах норм, визначених законодавством, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.

Головне управління Держземагентства в Одеській області та його територіальні органи, за дорученням голови Держземагентства України Сергія Рудика, підготували інформацію про наявність земельних ділянок на території кожного району Одеської області для вищевказаних цілей.

Також Головою Держземагентства України 23.06.2014 року затверджений План-графік дій Держземагентства України та головних управлінь Держземагентства в областях щодо реалізації громадянами України – військовослужбовцями, учасниками АТО їх конституційних прав на безплатне отримання земельних ділянок.

У разі, якщо військовослужбовець-учасник АТО обрав земельну ділянку сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту, то йому потрібно звернутись до Головного управління Держземагентства в Одеській області. Якщо ж земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту, необхідно звертатись до органу місцевого самоврядування за місцем розташування земельної ділянки.

На офіційному сайті Головного управління Держземагентства в Одеській області (http://www.landres.od.ua/) у розділі «Актуальна тема» можливо, не тільки дізнатись всю необхідну інформацію про порядок отримання земельних ділянок, але і подивитись графічне зображення земельних масивів у необхідному районі Одеської області.

Також з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 у Головному управлінні працює телефон «Гарячої лінії» (048) 757-86-50, зателефонувавши на який можна дізнатись усі необхідні подробиці.

 

  1. 4.     Позицію місцевих рад під час розгляду питань розпорядження

землями сільськогосподарського призначення буде враховано

(перші кроки децентралізації)

 

З 15 жовтня 2014 року територіальні органи Держземагентства України в областях, зокрема і Головне управління Держземагентства в Одеській області під час розгляду клопотань про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності надсилають запити відповідним органам місцевого самоврядування (сільським, селищним, міським радам) за місцем розташування земельної ділянки про висловлення позиції щодо можливості надання вищевказаного дозволу. Відповідне рішення «про обов’язкове направлення на розгляд до місцевих рад питань щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності» було прийнято на черговому засіданні колегії Держземагентства України на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра  Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимира Гройсмана.

Запровадження вищевказаного механізму дозволить розширити повноваження органів місцевого самоврядування, налагодити взаємодію між Головним управлінням Держземагентства в Одеській області та органами місцевого самоврядування, підвищити роль органів місцевого самоврядування в управлінні землями державної власності, розташованими за межами населених пунктів, а також забезпечить запровадження дієвого механізму громадського та самоврядного контролю за діяльністю органів виконавчої влади.