РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ІНСТРУКТАЖ З ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІЗ НАСТОЯТЕЛЯМИ ХРАМІВ РАЙОНУ 30.03.2018

Працівники Тарутинського районного сектору 28 березня 2018 року завітали на нараду до священників у храм Петра і Павла смт. Тарутине. Метою відвідання  закладу було навчання присутніх діям в разі виникнення надзвичайних ситуацій та дотримання правил пожежної безпеки під час відзначання Великодня.

 Представники «Служби порятунку» розповіли священнослужителям про можливі загрози для життя, які можуть їх спіткати у сучасному цивільному житті від надзвичайних ситуацій різного характеру. Також надали  поради щодо  порядку дій у випадку виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Пожежні розповсюдили серед настоятелів листівки щодо дії населення у разі виникнення надзвичайних ситуаціях, особливу увагу приділили листівці прихожанам, в якій надані рекомендації щодо недопущення пожеж у культових спорудах. 

Рятувальники нагадали і про дотримання правил пожежної безпеки у приміщеннях храмів району та запропонували для недопущення пожеж виконати наступні заходи:

-                            призначити особу відповідальну за протипожежний стан культової споруди;

-                            не допускати захаращення шляхів евакуації та зберігання горючих матеріалів на них;

-                            провести планово – попереджувальний ремонт електромережі в приміщеннях храмів;

-                            приміщення до забезпечити первинними засобами пожежогасіння переносними вогнегасниками.

-                            приміщення храмів оснастити автоматичною пожежною сигналізацією.

Аби свята пройшли без надзвичайних пригод Провідний інспектор Тарутинського РС Борис Міхальчан просить прихожан чітко виконувати правила пожежної безпеки та уявляти, які можуть бути наслідки від необережного поводження з вогнем. Тримаючи свічку в руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути, є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.

 

 

                                   Б. Міхальчан

                                                                 Провідний інспектор Тарутинського РС