7 листопада 2016 року Тарутинські рятувальники провели практичні заняття з використанням гідравлічного аварійно-рятувального інструменту

У зв’язку із збільшенням дорожньо - транспортних пригод на автошляхах району, що часто супроводжуються складними переломами, черепно-мозковими травмами, пошкодженнями хребта та інше, виникає необхідність  витягнути постраждалих з розбитого автомобіля. Зважаючи на дану необхідність 7 листопада 2016 року Тарутинські рятувальники провели практичні заняття з використанням наявного, отриманого як гуманітарна допомога від німецьких колег-рятувальників, гідравлічного аварійно-рятувального інструменту.

Матеріальною базою для проведення занять послужила поруч розташована територія збору металобрухту, де є і старі легкові автомобілі. Задачею рятувальників було зняти металевий дах транспортного засобу, який за легендою потрапив у аварію і пасажири не могли самостійно евакуюватись у зв’язку з заклиненими дверима. Застосовуючи гідравлічні ножиці та універсальний розжим було знято дах автобуса та надано шлях для евакуації постраждалих з ймовірно блокованих штатних транспортних виходів.

Взагалі рятувальники з відповідальністю віднеслись до проведення даного заходу, так як випадки дорожньо – транспортних пригод, нажаль в останні роки все частіше трапляються у сучасному житті.

«Схожі заходи рятувальниками Тарутинського району будуть проводитись регулярно, адже в такий спосіб ми намагаємося донести до співробітників 35 - ДПРЧ якомога більше навиків у рятуванні людей – зазначають начальник Тарутинського РС Георгій Жеріт та начальник 35 - ДПРЧ Станіслав Стєрхов.