07.12.2017

Відзначення Дня Збройних сил України в смт. Тарутине

6 грудня 2017 року на центральній площі селища Тарутине була проведена урочиста лінійка, підготовлена учнями Тарутинського НВК, вчителем фізичної культури Тарутинського НВК Церковним Г. П. та заступником директора з виховної роботи Войтовою Т. В., з нагоди 26-ї річниці створення Збройних сил України. Захід пройшов за участі заступника голови райдержадміністрації Дундера В. Г., заступника голови Тарутинської селищної ради Шавьолкіна Ю. І., військового комісара Кірлана Г. А., директора Тарутинського НВК Ткаченко О. В., педагогів, школярів і мешканців селища.

В цей день було урочисто винесено Державний Прапор України довжиною 25 м, загальною площею 50 м кв. Школярі НВК підготували лірично-музичну композицію, з лампадками в руках і портретом Топала Олександра, на честь загиблого учасника АТО, нашого земляка і випускника Тарутинського НВК.

     На заході присутні мали змогу подивитись виступ рою Сокіл – Джура «Патріоти», які справно та чітко виконували військові команди і марширували.

Також захід відвідали спеціалісти відділу "Тарутинське бюро правової допомоги". Після свята спеціалісти поспілкувалися з учасниками і розповіли про роботу бюро та можливість завітати і ознайомитися з завданнями і функціями цієї служби.

  Нагадуємо, що за роз'ясненнями або консультаціями з правових питань ви можете звернутись до відділу "Тарутинське бюро правової догпомоги" за адресою: смт Тарутине, вул. Центральна, 124.