08.04.2019

Інформаційний захід "Державні гарантії лікування рідкісних захворювань, безоблатне забезпечення ліками"

04.04.2019 року спеціалістами відділу "Тарутинеське бюро правової допомоги" Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з фахівцями районного центру зайнятості населення  для вчителів Надрічненського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" було проведено інформаційний захід "Державні гарантії лікування рідкісних захворювань, безоблатне забезпечення ліками". Так,
проблема рідкісних (орфанних) захворювань є однією з найгостріших у сучасній світовій практиці охорони здоров’я, з якою стикаються усі без винятку держави. Орфанні захворювання – це не вирок, якщо є постійне забезпечення препаратами. У 2019 році на пацієнтів із унікальними діагнозами закладено в державному бюджеті 1,8 мільярда гривень. В Україні законодавство гарантує пожиттєве забезпечення необхідними медикаментами в повному обсязі. В Україні започаткували флешмоб #ОрфанніСиниці, у межах якого пацієнти розповідають свої історії та вкотре доводять, що з рідкісними захворюваннями можна жити повноцінно, головне мати підтримку.
В ході проведення заходу розповсюджувались буклети про діяльність бюро. Нагадуємо, що за отриманням консультацій чи роз'яснень з правових питань Ви можете звернутись до відділу "Тарутинське бюро правової допомоги" за адресою: смт Тарутине, вул. Центральна, 124.