08.12.2017

Лекція "Українське законодавство із захисту прав дитини"

07.12.2017 р. в  Тарутинському ПАЛ начальником Тарутинського бюро правової допомоги, Залізко Мариною Миколаївною спільно з начальником Тарутинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області, Мажар Ольгою Іванівною, і начальником відділу Тарутинського райвідділу ДРАЦС ГТУЮ в Одеській області, Китаєвою Ольгою Антонівною була проведена лекція на тему: "Українське законодавство із захисту прав дитини".

В ході лекції студентам ТПАЛ була надана інформація про положення цивільного, сімейного, адміністративного законодавства щодо здійснення захисту прав дітей;  положення Конвенції ООН про права дитини, яка була прийнята 20 листопада 1989 року і яка ратифікована нашою країною; Уповноваженого Президента України із захисту прав дитини, його функції та повноваження; органи і служби по справах дітей, куди у передбачених законом випадках, можуть звернутися діти за захистом та допомогою. 

Нагадуємо, що за отриманням консультацій з правових питань необхідно звернутись до Тарутинського бюро правової допомоги за адресою: вул. Центральна,124, тел.: (04847) 4-04-71, (04847) 4-04-47.