ЗМАГАННЯ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ РАЙОНУ

З 11 по 15 квітня 2011 року пройшли змагання першого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців району по 5 видам спорту з: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. В спартакіаді приймали участь державні службовці: відділів і управлінь райдержадміністрації, контрольно-ревізійного відділу в районі, управління Пенсійного фонду України в районі, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

В турнірі з волейболу змагалися: команда апарату райдержадміністрації та збірна команда інших структурних підрозділів РДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. В яскравій, завзятій боротьбі перемогла команда апарату РДА у складі: Кюссе І.Г., Дандалі І.Я., Волощука Є.І., Мудунова С.Г., Мілєва В.Д.

 

 

 

 

Змагання з настільного тенісу проводились у тенісному клубі Тарутинської ЗОШ. У цьому виді спорту змагалися як чоловіки, так і жінки. Серед чоловіків з перших хвилин ігор лідерство належало Паулєско М.Г., начальнику відділу освіти райдержадміністрації, II місце – зайняв Серек-Басан А.М., начальник управління Пенсійного фонду України в районі, III місце – Тельпіс Д.І., спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У жіночому тенісі перемогла Драган Н.І., головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян загального відділу апарату РДА, II місце –  зайняла Дімірова Н.А., керівник філії с. Вільне районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, III місце – Кащі М.П., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

В турнірі з шахів та шашок взяли участь 15 жінок і чоловіків – державних службовців. І в цьому виді спорту перемогу здобули: з шахів - Паулєско М.Г., начальнику відділу освіти райдержадміністрації, з шашок - Тельпіс Д.І., спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Серед жінок кращою в грі з шашок була Дерлі Л.Д., головний економіст відділу доходів фінансового управління РДА,  II місце: з шашок Паладій Л.Г., головний економіст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління РДА, з шахів – Мудунов С.Г., завідувач юридичного сектору апарату РДА, III місце: з шашок – Ковальчук В.О., головний економіст відділу доходів фінансового управління РДА, з шахів – Сторожук І.Б., головний спеціаліст управління Пенсійного фонду України в районі.

 

Нагородження переможців відбудеться на День державної служби України – 23 червня 2011 року.

 

Організаційний комітет висловлює велику подяку за допомогу в проведенні спартакіади: Ткаченко О.В., директору Тарутинської ЗОШ, Бахчиванжи І.І., голові райкому профспілки працівників агропромислового комплексу та любителям спорту Петковичу Вадиму і Судаку Анатолію.  

 

Кращі гравці району приймуть участь у обласних змаганнях державних службовців.