07.11.2018

Зміни у законодавстві щодо порушення термінів вклеювання фотокарток до паспортів

Мешканцям Тарутинського району, які досягли 25- чи 45-річного віку та вчасно не звернулись для вклеювання фото, мінятимуть паспорти на ID-картки

 Центр надання адмінпослуг послуг при Тарутинській районній державній адміністрації звертає увагу громадян на зміни у законодавстві щодо порушення термінів вклеювання фотокарток до паспортів громадян після досягнення 25- і 45-річного віку. 

 Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 795 від 3 жовтня 2018 року, якщо особа, яка досягла 25-ти чи 45-річного віку та не звернулася в установленому законодавством порядку (не пізніше як через місяць після досягнення відповідного віку) для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нової фотокартки, зобов'язана здійснити обмін паспорта на пластикову картку.

Окрім того, громадянам надано можливість за бажанням здійснювати обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на паспорт громадянина України у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

Оформлення та видача ID-картки замість паспорта-книжечки зразка 1994 року здійснюється за зареєстрованим місцем проживання.