05.02.2019

Засідання Координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

1 лютого 2019 року в райдержадміністрації відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, попередження насильства  в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови Тарутинської РДА Дундера В.Г.

Члени Координаційної ради розглянули питання про розробку Комплексної районної програми підтримки сім’ї, запобігання насильству, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та протидії торгівлі людьми. Були оговорені першочергові важливі заходи, які повинні увійти до проекту даної програми. Кожна із структур, що проводить роботу з попередження насильства, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та протидії торгівлі людьми, надала свої пропозиції до проекту програми. Проект Комплексної програми буде поданий в найближчий час на розгляд та затвердження сесією  Тарутинської районної ради.