11.01.2021

Щотижнева апаратна нарада РДА

Сьогодні, 11 січня 2020 року під головуванням голови Тарутинської РДА відбулась щотижнева апаратна нарада  райдержадміністрації. В апаратній нараді взяли участь: перший заступник голови РДА Г.Магдієв, керівник апарату РДА О. Бардай, голова Тарутинської селищної ради С.Чернєв, заступник голови Тарутинської селищної ради В.Дундер, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На апаратній нараді керівники структурних підрозділів РДА та керівники комунальних підприємств «Тарутинська центральна районна лікарня» та «Тарутинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  поінформували про стан справ у відповідних сферах діяльності.  

       За інформацією головного лікаря КП «Тарутинська ЦРЛ»  Ю.Савицького за минулий тиждень:

- відібрано та відправлено до Одеської лабораторії 15 зразків ПРЛ, отримано 15 результатів, з них - 8 позитивні;

- відібрано та відправлено 4 ІФА-тести; отримано 2 результати, які є негативними;

- у інфекційному відділенні та у відділені гострих респіраторних вірусних хвороб (в яких 32 ліжко-місця) перебувають 18 хворих з підозрою на СOVID-19;   

- протягом минулого тижня на стаціонарне лікування до відділень лікарні надійшов 51 хворий, виписано 45 хворих, народилося 5 дітей;

- в центральній районній лікарні в наявності 48 кисневих балонів, та 50 додатково буде заправлено протягом цього тижня.

Заступник головного лікаря комунального підприємства «Тарутинський РЦПМСД» І. Пулєва доповіла, що станом на 10.01.2021р. в Тарутинському районі коронавірусна хвороба виявлена за весь період COVID-19 у 783 мешканців району, з них: 733 одужали, 50 – хворіють; 32-є осіб перебувають на самоізоляції; 3-є осіб з пневмонією знаходяться на амбулаторному лікуванні. За минулий тиждень з ГРВІ звернулось 18 чол., у 14 – відібрані ПРЛ-тести.      

В більшості закладів освіти  з 11 січня 2021 року розпочався освітній процес з використанням форм дистанційного навчання. Про це повідомила т.в.о.начальника відділу освіти Н.Комерзан.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Н.Шишкова розповіла про третій фестиваль Різдвяних колядок, який проводився в онлайн-режимі. У фестивалі взяли участь 14 закладів культури та понад 200 учасників.

Як повідомила начальник УСЗН РДА Г.Стоянова, управління соціального захисту населення РДА працює у штатному режимі. 5 січня 2021 року був проведений семінар з уповноваженими Бородінської громади. На цьому тижні заплановано проведення такого ж семінару з уповноваженими Тарутинської громади.

Начальник фінансового управління РДА М.Констандогло поінформувала, що фінансовим управлінням ведеться облік надходжень у територіальні громади. В громади поступили базова дотація та освітня субвенція.

На апаратній нараді також були порушені питання реорганізації структурних підрозділів райдержадміністрації.

За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації В. Орехівським та першим заступником голови РДА Г.Магдієвим були надані доручення керівникам структурних підрозділів РДА.