14.09.2020

Щотижнева апаратна нарада райдержадміністрації

            14 вересня 2020 року під головуванням першого заступника  голови  райдержадміністрації  Гаджи Магдієва відбулась щотижнева апаратна нарада за  участю голови Тарутинської районної ради О.Тасмасиса, керівника апарату РДА О.Бардай, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень.

           За інформацією заступника головного лікаря КП « Тарутинська ЦРЛ» Г. Газібара: відібрано та відправлено до Одеської лабораторії 116 зразків ПРЛ за період з 07.09. по 13.09.2020 рік, отримано 72 позитивних результати , 145 результатів ще не отримано. Також було відібрано та відправлено до лабораторії КНП «ООШВД» 160 зразків  ІФА та отримано 54 позитивних результати. Протягом минулого тижня на стаціонарне лікування до відділень лікарні надійшло 48 хворих, виписано 65 хворих, народилось 2 дітей.

          За інформацією т.в.о. начальника відділу освіти Н. Комерзан проводиться:

         - організація підвищення кваліфікації педпрацівників району у режимі он-лайн(виписка направлень, складання наказу, індивідуальна робота с педпрацівниками);

         - підготовка інформації про стан організації освітнього процесу у ЗЗСО до департаменту освіти і науки Одеської ОДА;

         - підготовка звітів ЗНЗ-1 РВК – 83;

         - завоз підручників для 3 та 7 класів;

          - підготовка пакету документів  для індивідуального та інклюзивного навчання учнів з особливими освітніми потребами у новому навчальному році.

          Завершуючи апаратну нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Гаджи Магдієв надав ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району за різними напрямками роботи.