07.09.2020

Щотижнева апаратна нарада райдержадміністрації

      07 вересня  2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Гаджи Магдієва відбулась щотижнева апаратна нарада, за участю голови Тарутинської районної ради О.Тасмасиса, керівника апарату РДА О.Бардай, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень.

     За інформацією заступника головного лікаря КП « Тарутинська ЦРЛ» Г. Газібара:  відібрано та відправлено до Одеської лабораторії 198 зразки ПРЛ за період з 31.08. по 07.09.2020 рік, отримано 25 позитивних результатів, 145 результатів ще не отримано. Також було відібрано та відправлено до лабораторії КНП «ООШВД» 59 зразків ІФА та отримано 6 позитивних результати. Протягом минулого тижня на стаціонарне лікування до відділень лікарні надійшло 68 хворих, виписано 69 хворих, народилось 6 дітей.

    Керівник відділу культури, молоді та спорту Н. Шишкова доповіла про заходи, які були проведені на території Тарутинського району до 75- річчя  закінчення Другої світової війни 1939 – 1945 років.

     Керівник фінансового управління М. Констандогло доповіла, що станом на 1 вересня 2020 року зведений бюджет за серпень  виконано на 94,5% , а районний бюджет виконано на 80,6 %. Не повністю профінансовані видатки на виплати заробітної плати працівників дошкільної освіти  за серпень 2020  року, наразі весь фінансовий ресурс буде спрямовуватись на погашення кредиторської заборгованості.

   По завершенню наради першим заступником голови райдержадміністрації дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до покладених на них обов’язків.