05.09.2019

Вітаємо команду Тарутинської РДА з ІІІ місцем у змаганнях з волейболу обласної Спартакіади державних службовців!

4 вересня 2019 року  відбулись фінальні змагання другого етапу обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців Одеської області, в яких взяла участь і команда державних службовців Тарутинського району на чолі з заступником голови Тарутинської районної державної адміністрації Дундером В.Г.
Учасників змагань гостинно прийняли в селищі Овідіополь в Палаці спорту ім. В.І.Дукова. В обласній спартакіаді брали участь 19 збірних команд державних службовців з Ананьївського, Арцизького,Березівського, Біляївського, Болградського, Великомихайлівського, Захарівського, Іванівського, Ізмаїльського, Миколаївського, Кодимського, ОТГ, Лиманського, Любашівського, Овідіопольського, Окнянського,Роздільнянського, Саратського, Тарутинського,  Татарбунарського районів та Куяльницького ОТГ.

Серед почесних гостей обласної Спартакіади державних службовців були: начальник міжрегіонального управління національного агентства України з питань державної служби Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь Мельник В.І., заступник начальника управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Назаренко Є.Д., заступник голови обласної профспілкової Організації працівників державних установ України Буфетов О.І.,виконуючий обов'язки голови Овідіопольської районної державної адміністрації Ільченко І.А.
Вони висловили слова вітання учасникам змагань, звернулися до присутніх із побажаннями здоров’я, здобуття перемоги та гарного настрою.
Для учасників була запропонована концертна програма за участю найкращих самодіяльних колективів Овідіопольського району.
Під звуки Гімну України капітани-учасники фінальних змагань підняли Державний прапор України.

Команда державних службовців Тарутинської райдержадміністрації змагалась у таких видах спорту, як волейболі, настільний теніс, шахи та шашки.

У змаганнях з волейболу наша команда стала призером змагань, посіла ІІІ місце та була нагороджена грамотами, Кубком та спортивними медалями.
Вітаємо дружню команду Тарутинської РДА з досягненням та бажаємо подальших успіхів у популяризації фізичної культури  та пропаганді здорового способу життя!

А у загальному заліку обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців Одеської області тарутинці посіли 10 місце.