07.09.2020

Вручення ключів від нових шкільних автобусів

    07.09.2020 перший заступник голови Тарутинської РДА Г. Магдієв та голова Тарутинської районної ради О.Тасмасис урочисто вручили ключі директору Новотарутинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний  заклад»  А. Жуковській і директору  Весело Долинського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  заклад»  В. Ревенко від двох нових сучасних, комфортних та безпечних шкільних автобусів, придбаних за кошти обласного бюджету на умовах 10%  співфінансування з виконавчими комітетами селищних та сільських рад. Кожен автобус укомплектований безконтактним термометром, які передала Одеська обласна організація Червоного Хреста.

    Придбання нового шкільного автобусу – це перш за все безпека дітей по дорозі до школи та забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного учня, що проживає у сільській місцевості.

    Директори Новотарутинського НВК А. Жуковській та  Весело Долинського   НВК В. Ревенко щиро дякують керівництву облдержадміністрації, обласній раді та Департаменту освіти ОДА за підтримку, турботу та розуміння освітянських проблем.