10.01.2019

Впевнені перемоги юних борців Тарутинської ДЮСШ у Чернівцях

У грудні 2018 року  в Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся 8-й Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Буковини.

Ці змагання стали вже традиційними і цього року в них взяли участь  150 спортсменів 2005-2006 р.н. та 2008-2007 років народження. Організатори турніру: Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа, ДЮСШ № 1 м.Чернівці, обласна федерація вільної боротьби зробили все, щоб  турнір пройшов на високому рівні.

Помірятися силою на борцівському килимі в Чернівці приїхали юнаки з дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Тернопольської, Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Рівненської областей, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Одеси, представники Чернівецьких спортивних шкіл. Також тепло приймали гостей із Білорусії та сусідньої Молдови. 

Взяли участь у цих змаганнях і 7 вихованців Тарутинської ДЮСШ, 5-ро з них стали переможцями та призерами цих змагань.

Так, у ваговій категорії 23 кг чемпіоном став  Данило Шарков (смт.Березине), який здобув три перемоги над своїми суперниками, не уступивши при цьому нікому з них ні одного балу.

У ваговій категорії 29 кг звання чемпіона завоював Євген Шарков (смт.Березине), який здобув чотири впевнені, беззаперечні перемоги. В цих змаганнях Євген брав участь у статусі чемпіона України.

Ще одним чемпіоном став Богдан Устіч (смт.Тарутине) – у ваговій категорії 38 кг. Богдан здобув чотири перемоги у жорстких, тяжких та напружених сутичках зі своїми суперниками.

Треті місця у ваговій категорії до 26 кг завоювали два Олександри – Олійник та Ільєв (смт.Березине).

Переможців і призерів змагань було нагороджено грамотами,  медалями та грошовими нагородами від спонсорів змагань.