04.10.2019

В.о.голови Тарутинської райдержадміністрації Сілоч О.І. відвідала навчально-виховні комплекси району

Одним з важливих питань сьогодення, що перебувають на постійному контролі керівництва Тарутинської райдержадміністрації є підготовка закладів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду.

Вчора, 3  жовтня 2019 року, в.о. голови Тарутинської РДА Сілоч О.І. відвідала Бородінський, Вознесенський Другий та Євгенівський навчально-виховні комплекси та Березинський дошкільний заклад, в яких ознайомилась зі станом підготовки закладів до опалювального сезону. Також в.о. голови РДА оглянула в школах оформлення кабінетів, технічне і дидактичне оснащення перших та других класів, які займаються за програмою Нової української школи.  

Крім того, в Бородінському, Вознесенському Другому та Євгенівському НВК були оглянуті проведені ремонтні роботи, що виконувались за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів (державного, обласного, районного та спецфонду школи).

В цілому, вищеназвані заклади готові до осінньо-зимового періоду.

В смт.Березине відбулась робоча зустріч в.о. голови Тарутинської РДА Сілоч О.І. з Березинським селищним головою Желясковим Ф.Ф., на якій обговорено питання про передачу субвенції районному бюджету з селищного бюджету на фінансування деяких районних програм: програми соціальної підтримки населення Тарутинського району та програми «Здоров’я».