10.09.2020

В рамках робочої поїздки перший заступник голови ОДА В. Овечкін також відвідав с. Фрумушика-Нова

   В рамках робочої поїздки перший заступник голови ОДА  В. Овечкін  також відвідав  центр етнографічного та зеленого туризму  село. Фрумушика-Нова,  будівництво якого  розпочалось ще  влітку 2006 року на місці молдавських сіл Фрумушика-Нова і Рошія, виселених навесні 1946 року у зв'язку з утворенням військового полігону.
   Місцевий уродженець та за сумісництвом засновник  Олександр Паларієв  провів екскурсію, де  показав:
     -  гранітний пам'ятник в світі "ЧАБАН Фрумушики -НОВА" . Монумент чабана офіційно став самим високим в світі і був внесений до Книги рекордів Гіннеса, а також до Національного реєстру рекордів України. Висота пам'ятника склала 16 метрів 43 сантиметри (17,93 м з постаментом), а вага 1 080 тонн;
     - один з найбільших в Європі вівчарських комплексів з вирощування овець каракульської породи, де можливо покуштувати та  купити м'якого розсолу сиру (бринзи), приготованого за традиційною рецептурою з екологічно чистих і натуральних продуктів;
    - етнографічний музей під відкритим небом «Бессарабське село Фрумушика-Нова»,  де можливо відвідати міні-зоосад і погодувати в ньому тварин, сходити на риболовлю, про дегустувати фірмові вина з власної виноробні, освіжитися в басейні, попаритися в чані або лазні. Для дітей облаштовано дитячий майданчик, а так само є можливість пограти на свіжому повітрі в волейбол, футбол, міні-гольф та ін.
  По завершенню екскурсії перший заступник голови  ОДА В’ячеслав Овечкін  подякував за цікаву екскурсію та побажав процвітання поселенню.