04.12.2018

Учень 10 класу Тарутинського НВК Ковбасюк Ярослав - призер Всеукраїнської виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”

Наприкінці листопада 2018 року в Києві в рамках III Міжнародного форуму “Innovation Market” відбулася ІХ Всеукраїнська виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України”. Виставка проводилась у форматі стендового захисту  за  сімома номінаціями: “Електроніка та приладобудування”, “Матеріалознавство та перспективні технології”, “Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології”, “Екологія та ресурсозбереження”, “Роботехніка та роботехнічні системи”, “Машинобудування” і “Технічна творчість та винахідництво”. На виставці-конкурсі було представлено понад сотню робіт з різних куточків України.

Приємною несподіванкою для учасників ІХ Всеукраїнської виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів “Майбутнє України” стала зустріч з Лілією Гриневич, Міністром освіти і науки України, яка відвідала стендовий захист дослідницьких проектів слухачів Малої академії наук України.  Також під час виставки-конкурсу “Майбутнє України” юні манівці мали можливість ознайомитися з розробками своїх однолітків, оглянути експозиції Міжнародного форуму “Innovation Market”, відвідати профільні майстер-класи та різноманітні тематичні лекції.

Наш район і область на цьому конкурсі  представляв Ковбасюк Ярослав – учень 10 класу Тарутинського НВК, який представив свою роботу у номінації “Електроніка та приладобудування”, де посів ІІ місце. Окрім диплому,  Ярослав отримав грошовий грант на підтримку його  наукової діяльності.

 Вітаємо Ярослава! Зичимо нових винаходів та творчих досягнень!