07.10.2019

У селі Височанське святкували 181-річницю утворення школи та 187-річницю утворення села

6 жовтня 2019 року в селі Височанське Тарутинського району святкували 181 річницю утворення школи та 187 річницю утворення села. З нагоди цих дат привітати мешканців села, педагогів, дітей та батьків приїхали: депутат Верховної Ради України Кіссе А.І., депутат Одеської обласної ради Кюссе І.І., виконуючий обов’язки голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І.

Cвій день народження Височанська школа зустріла у відремонтований будівлі.  Капітальний ремонт Височанського навчально-виховного комплексу був проведений за рахунок коштів обласного бюджету. Учні та педагоги школи привітно зустріли поважних гостей. У своїх виступах почесні гості подякували усім причетним до ремонту школи за якісну роботу, виконану у строк та побажали міцного здоров’я, добробуту, творчої наснаги.

Виступаючи перед присутніми в.о. голови РДА подякувала небайдужим людям до проблем освіти, школи, дітей, проблем села. Висловила слова подяки за щоденну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. За багаторічну самовіддану педагогічну працю, вагомий внесок у розвиток та реформування національної освіти, забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів та з нагоди Дня працівників освіти Сілоч О.І. вручила Подяку Тарутинської районної державної адміністрації та цінний подарунок (ламінатор) колективу Височанського  навчально-виховного комплексу.

Продовжились свята у сільському Будинку культури, де пройшов концерт, присвячений Дню села. У святковому концерті взяли участь прекрасні та талановиті діти, аматори, місцеві колективи. Усі учасники заходу подарували жителям і гостям чудовий настрій, незабутні враження. Мешканці села з радістю та задоволенням взяли участь у добре організованих заходах.