06.02.2019

СТОП булінг !

05.02.2019 року заступник директора з виховної роботи Тарутинського НВК Войтова Т.В. спільно з начальником відділу Тарутинське бюро правової допомоги "Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги" Залізко М.М. та фахівцями Тарутинського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Одеській області для учнів 9 го класу Тарутинського НВК-ліцей-дошкільний заклад провели захід з елементами тренінгу на тему "СТОП-булінг".

Булінг  – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.Найбільш розповсюдженим є психологічний та фізичний. Проте, як наслідок поширення ролі комунікаційних технологій: телефонного зв'язку, Інтернету та соціальних мереж, з’являється новий вид цькування – кібербулінг. Це не просто пустощі або грубість, це особлива форма взаємин між дітьми, що за відсутності реагування може перерости в насильство, що вже є злочином, який карається Законом.
Нагадуємо, що за отриманням консультацій з правових питань Ви можете звернутись до відділу «Тарутинське бюро правової допомоги» за адресою: смт Тарутине, вул. Центральна, 124. Тел. 048 47 4 04 47