11.02.2020

Служба пробації святкує своє п’ятиріччя!

5 лютого 2020 року всі пробаціонери в Україні відзначили невелику, але дуже важливу для нас дату - п’ять років з дня фактичного утворення пробації в Україні. 

Пробація - це система заходів кримінально-правового реагування, які альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі.     Упродовж п’яти років пробація змінювалась та вдосконалювалась, і всі ми вдосконалювались разом з нею. За ці п’ять років працівники Тарутинського районного сектору пробації провели безліч робочих зустрічей, брали участь у засіданнях апаратних нарад, спостережних комісій та круглих столів.

Персонал Тарутинського районного сектору сформував тісні професійні взаємовідносини з органами місцевого самоврядування, бюро безоплатної вторинної правової допомоги, управлінням соціального захисту населення, районною філією Одеського центру зайнятості, фахівцями управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, співробітниками служби у справах дітей, відділенням поліції, співробітниками суду. Адже реалізовуючи завдання пробації, персонал сектору координує свою діяльність так, щоб допомогти клієнту отримати якісні послуги від цих фахівців, які завжди ідуть назустріч. 

Разом ми продовжуємо працювати над тим, щоб суб’єкти пробації не сприймали пробацію, як каральний орган, а знали, що вони будуть почутими та можуть отримати допомогу. 

Дякуємо всім за розуміння, підтримку та плідну співпрацю. Сподіваємося на подальшу спільну плідну роботу, спрямовану на покращення діяльності, націленої на створення законослухняного і безпечного суспільства!

 

#Пробація_Одеська_область
 Євдокія Бабалик

Тарутинський районний сектор

філії Центру пробації в Одеській області