31.07.2020

Семінар - практикум уповноважених осіб селищних та сільських рад району з питань соціального захисту населення

  З метою удосконалення знань у сфері соціальної підтримки населення та державної соціальної політики 30 липня 2020 року в Тарутинської райдержадміністрації відбувся семінар – практикум уповноважених осіб селищних та сільських рад району з питань соціального захисту населення, у якому взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ганна Стоянова, начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Лілія Дудіна.

У ході семінару були розглянути питання призначення і виплати державної соціальної допомоги з 01 липня 2020 року та ознайомлення з Порядком обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства ) для усіх видів державної соціальної допомоги.

Захід пройшов у формі конструктивного діалогу, під час якого працівники мали змогу почути відповіді на всі свої запитання від спеціалістів, що інформували з питань порядку денного. Знання набуті на семінарі – практикумі будуть враховані уповноваженими особами селищних та сільських рад в подальший роботі.