10.01.2020

Семінар-практикум уповноважених осіб селищних та сільських рад району з питань соціального захисту населення

З метою удосконалення  знань у сфері соціальної підтримки населення та державної соціальної політики сьогодні, 10 січня 2020 р. в Тарутинській райдержадміністрації відбувся семінар-практикум уповноважених осіб селищних та сільських рад району з питань соціального захисту населення, у якому взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Сілоч О.І., начальник управління соціального захисту населення РДА Стоянова Г.В., начальники відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення і відділу грошових виплат та компенсацій   УСНЗ РДА  Тасмасис О.Д. та Дудіна Л.А.

У ході семінару були розглянуті питання про внесення змін у порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та деякі питання надання житлових субсидій. Також уповноважені були ознайомлені з Порядком призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Захід пройшов у формі конструктивного діалогу, під час якого соціальні працівники мали змогу почути відповіді на всі свої запитання від  спеціалістів, що інформували з питань порядку денного. Знання набуті на семінарі-практикумі будуть враховані уповноваженими особами в подальшій роботі.