08.02.2019

Семінар-нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району

Нещодавно у районному відділі освіти   відбувся   семінар-нарада з заступниками директорів  з навчально-виховної  роботи  закладів освіти  району, який  підготувала та провела  завідувачка РМК Комерзан Н.І.   Під час семінару-наради були  обговорені  підсумки  організації методичної  роботи у закладах освіти  району  в І семестрі

2018-2019 навчального  року. Основна  увага була приділена результатам роботи з обдарованими дітьми. Вже стало традицією представляти переможців обласних , всеукраїнських  та міжнародних   конкурсів на нарадах директорів. Така форма  роботи  була запропонована і на семінарі заступників директорів з навчально-виховної роботи. Учень 9 класу Березинського  НВК  Куруч  Іван  презентував  свою роботу «Розумний  замок», з якою  він  представляв  наш район  22 грудня у м.Київ   на  Всеукраінському  конкурсі   iTalent – першому  та найбільшому  в Україні конкурсі  з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 18 років, де посів  почесне ІІ місце. Презентація була цікавою  та  актуальною. Учень продемонстрував  свою розробку на  макеті та прокоментував  її. Виступ учня зацікавив всіх присутніх та ще  один раз  запевнив учасників семінару,що в нашому  районі є дійсно талановиті учні.

 Одним  з головних  питань семінару-наради була організація освітнього процесу у перших класах Нової української школи.  Заступники з навчально-виховної роботи  Петрівського ІІ НВК Лунгу А.А., Березинського НВК Михайліна Т.І., Перемогівського НВК  Тєр Є.В.,Ламбрівського НВК Портянко С.П.  та  Рівненського НВК Чебан Л.С. у ході семінару поділились досвідом організації  освітнього процесу  у перших класах НУШ, презентували своїх вчителів та результати  їх роботи за І семестр навчального року. У ході дискусії  з цього питання учасники семінару обговорили актуальні питання організації цієї роботи . Методист РМК Сабанчук Т.М.,тренер НУШ та супервізор у районі,  підвела підсумки  роботи вчителів перших класів, подякувала  вчителям  та оголосила  про  проведення  у районі конкурсу на кращий   кабінет  НУШ.  

На  семінарі-нараді були також підведені підсумки організації курсової перепідготовки  вчителів району у 2018 році,  а також  надані    рекомендації щодо організації  цієї роботи  у 2019 році. Велика увага була приділена питанню атестації та  процедурі  сертифікації педагогічних працівників у 2019 році. Заступникам директорів  були надані конкретні рекомендації щодо організації цієї роботи.

Обговорені  були також на нараді питання  організації та  результатів   обласного моніторингу  якості знань учнів з математики у 10 класах , районних моніторингів з математики у 5,9-х класах , з природознавства у 5-х класах, які   були  проведені у грудні 2018 року,  з  підсумками  яких  ознайомили  учасників семінару  методисти РМК Кушніренко Д.М. та Авілко Т.Г.  Велика увага була приділена  підсумкам  та аналізу проведення  районних   та   обласних предметних олімпіад, які  підготувала  методист РМК Саввова А.І.  Завідувачка РМК відмітила, що станом на 01 лютого 10 учнів  закладів освіти району  посіли призові  місця , привітала  переможців  і  вчителів,  які  їх підготували,  та побажала їм  подальших успіхів. Була також  приділена увага на нараді особливостям проведення ЗНО у 2019 році. Розглянуті були також різні актуальні поточні питання.

Учасники семінару-наради отримали  конкретні рекомендації   по  розглянутим  питанням та були налаштовані на плідну та результативну  роботу у ІІ семестрі  навчального  року.

Завідувачка РМК Комерзан Н.І.