07.02.2020

Результати обласної олімпіади з трудового навчання

Наприкінці січня 2020 р. відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з  трудового навчання і технологій.

Олімпіада з трудового навчання та технологій проводилася на базі Нерубайського навчально-виховного комплексу, в ній взяли участь 6 учнів нашого району - з Березинського та Тарутинського НВК. Обласний етап олімпіади з трудового навчання і технологій традиційно проводився окремо за програмами обслуговуючих і технічних видів праці та складався з 3-х турів: комплексної роботи, творчого проекту, теоретичного туру. Творчі проекти (домашнє завдання) учасники олімпіади виконували за такими напрямками: технічна праця (7-9 клас – «Корпус  годинника», 10-11 клас – «Шахи») та обслуговуюча праця (7-9 клас – «Поясний органайзер для інструмента», 10-11 клас – «Пляжний набір»).  Завданням теоретичного та практичного туру з технічних видів праці було проектування, конструювання та виготовлення на основі створеного на теоретичній частині проекту і наданого набору матеріалів «Підставка під чашку», а  для обслуговуючих видів праці - «Чехол для чашки» та «Одяг для цуценя».

Переможцями обласної олімпіади стали учениця 11 класу  Тарутинського НВК Казанжи Аліна (вчитель Кожухар Наталя Вікторівна), Веріс Марія  та Бодарева Ольга, учениці 11 класу Березинського НВК (вчитель Галкіна Марина Вікторівна),  які посіли ІІІ місце.

Бажаємо успіхів в подальшому !!!!!