12.06.2019

Районний фестиваль-конкурс «Співуча родина»

9 червня 2019 року в с.Красне пройшов шостий районний фестиваль-конкурс сімейних талантів. «Співуча родина» - ще одна сходинка до родинного єднання. Вже стало гарною традицією збирати в затишній залі Красненського БК творчі родини Тарутинщини. Ці сім’ї дарують нам свято домашнього затишку, любові та добра.

Учасників конкурсу і глядачів зустрічали та вітали господарі - Красненський сільський голова Младінова Ольга Дмитрівна та народний вокальний ансамбль «Веснянка». Зі словами привітання до учасників та гостей фестивалю звернулись в.о.голови Тарутинської райдержадміністрації Сілоч О.І. та заступник голови Тарутинської РДА Дундер В.Г.

У фестивалі-конкурсі взяли участь 12 родин. А саме: родина Топал: мати - Лариса Федорівна, доньки - Анна і Анастасія з с. Ярове; родина Куруч: мати - Тетяна Зіновіївна, батько - Дмитро Іванович, діти - Іван та Софія з с. Березине; родина Швакови: мати - Олена Вікторівна, донька Вікторія, син Роман з с. Весела Долина; родина Беженар: мати - Таїсія Михайлівна, донька Штефанкова Віталіна з с. Височанка; родина Касап: сестри- Інна Михайлівна, Лілія Михайлівна, брати Сергій Михайлович, Андрій Михайлович з с. Новотарутине; Куми Кристєв Михайло та Хоботова Тетьяна; родина Лень: сестри - Дар`я і Єлизавета з с. Ламбрівка; родина Кісиларь: мати- Ольга Миколаївна, діти - Марія, Миколай, Яна, внуки - Тетьяна, Сергій; родина Каліта:бабуся- Валентина, невістка Альона, внуки: Богдан, Рімма, Дмитро з с. Калачівка; родина Жумбей: мама - Олена Василівна та донька Аріадна, родина Бобик: бабуся - Людмила Михайлівна і дві онучки - Аліна і Поліна з с. Красне; родина Войтових: мати – Тетяна Вікторівна, доньки - Ірина та Олена з смт. Тарутине.  

Оцінювали творчість родинних колективів шановне журі:
- Дундер В.Г. - заступик голови Тарутинської районної державної адміністрації,
- Шишкова Н.І.- начальник відділу культури, молоді та спорту,
- Гаваньо Ю.Я. - директор Тарутинської музичної школи,
- Новосельчан Я.Я. -, директор Рівненського Будинку культури,
- Безродня О. М. - художній керівник РБК.

Програма конкурсу складалась із трьох етапів: кожна родина у візитній карточці представила себе, розповіла про свою сім`ю та захоплення, виконали дві пісні: одну українську, а другу – улюблену пісню сім`ї. І не тільки заспівали, а ще й театралізували. Кожний конкурс оцінювався по п`ятибальній системі. В конкурсах враховувалися оригінальність, вокал, артистизм.
Пісня ніжна, лірична, весела, жартівлива, сумна – вона викликає в душі людській найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості. Наша пісня живить український дух! Доки живе пісня, доти живе і народ. 
Поки журі ретельно працювали, визначаючи переможців, перед гостями фестивалю виступив народний вокальний колектив «Веснянка» Красненського Будинку культури, керівник Володимир Попов.
 

I місце посіла – родина Куруч - Тетяна Зіновіївна,Дмитро Іванович,Іван та Софія з смт.Березине. 

II місце -родина Войтовіих – Тетяна Вікторівна, Ірина та Олена, Тарутине. 
III місце – розділили між двома сім`ями - родина Швакови - Олена Вікторівна,Вікторія, Роман з с. Весела Долина та родина Кісиларь - Ольга Миколаївна,Марія, Миколай, Яна,Тетьяна 
с. Калачівка.

Усі учасники та переможці були нагородженні цінними і пам’ятними подарунками.