02.05.2019

Районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

З метою формування, пропаганди і популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді 25 квітня 2019 року в Тарутинському Будинку культури пройшов  районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я». У фестивалі-конкурсі взяли участь команди з 6 навчальних закладів району – Тарутинського НВК, Надрічненського НВК, Петрівського І НВК, Височанського НВК,   Вознесенського НВК, Євгенівського НВК.

        Завдання фестивалю:

* активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя;

* набуття та засвоєння дітьми i молоддю нових знань про здоров’я та здоровий спосіб життя;

* підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, тощо;

* популяризація інноваційних технологій навчання і виховання у сфері формування здорового способу життя;

* поширення серед дітей і молоді ідей активної, творчої, мистецької, соціально корисної діяльності, розвиток волонтерського руху, активної громадської, патріотичної позиції;

* виявлення, обмін i розповсюдження кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед дітей i молоді засобами мистецтва, використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності;

* упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей і молоді;

* формування професійно-особистісних якостей, компетентностей майбутніх фахівців.

Фестиваль-конкурс проходив за такою програмою: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій, вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя», конкурс буклетів.

Тематика композиції спрямована на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення моральних, духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв. Конкурс-вікторина проводиться з метою перевірки отриманих учасниками знань з основ збереження та зміцнення власного здоров’я і здоров’я оточуючих, принципів формування здорового способу життя серед дітей і молоді, їх інформованості про фізичне, духовне, психологічне, соціальне здоров’я, здорове харчування, правильний фізіологічний режим, дотримання гігієни, загартування, тощо.

У конкурсі буклетів команди подають друковану продукцію (буклети), які направлені на пропагування здорового способу життя.

Учасники фестивалю показали високий рівень підготовки: артистизм, екстравагантність, оригінальність, вокальні, хореографічні, спортивні здібності.

За результатами змагань і згідно рішення районного журі,

.у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій місця розподілилися таким чином:

    І місце –  Петрівський І НВК

    ІІ місце – Тарутинський НВК

    ІІІ місце – Надрічненський НВК 

у конкурсі  буклетів:

    І місце –  Вознесенський ІІ НВК

    ІІ місце – Височанський НВК

    ІІІ місце –  Надрічненський НВК 

у конкурсі вікторина:

    І місце –  Височанський НВК

    ІІ місце - Петрівський І НВК

    ІІІ місце – Євгенівський НВК

за результатами всіх конкурсів:

    І місце –  Петрівський І НВК

    ІІ місце – Тарутинський НВК

    ІІІ місце – Надрічненський НВК 

 За кожним окремим конкурсом команди були нагороджені  грамотами відділу освіти. За підсумками всіх конкурсів команди-переможці  також отримали грамоти.  

 

 Методист районного методичного кабінету відділу освіти Тарутинської РДА Кушнір О.І.