12.06.2019

Програми для підтримки малого і середнього підприємництва відкриває безліч можливостей

«Упродовж останніх років держава розвернулася обличчям до бізнесу, кількість програм для підтримки малого і середнього підприємництва відкриває безліч можливостей, які, без сумніву, потрібно використовувати», - сказала Tanya Abramova директор та засновниця дому моди «RITO» під час круглого столу «Малий та середній бізнес в Україні: наявні можливості та перспективи розвитку. Досвід комунікації Естонії», організованого Український кризовий медіа-центр .

«Декілька років тому ми навіть і думати не могли про вихід на ринки Євросоюзу, сьогодні ж, попри те, що ми - маленька компанія, відчуваємо себе повноцінними гравцями світового бізнесу, інтегрованими в глобальну економіку. Наразі ми експортуємо свою продукцію в 5 країн ЄС, їздимо на виставки в Париж, купуємо італійські тканини, німецьке обладнання і, при цьому вкладаємо гроші саме в українську економіку», – підкреслила бізнесвумен.

На заході також виступили інші експортери до ЄС, герої інформаційної кампаніїї ????????????????#ЄвроінтеграціяСилаМожливостей, серед яких – Dima Patis, представники Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції , Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту та інші.

Представниця Урядового офісу з євроінтеграції Юлія Шевченко зазначила, що малий та середній бізнес – це рушійна сила економіки, той гнучкий сегмент, що оперативно адаптується до нових змін та водночас потребує підтримки держави. «В Угоді про асоціацію Україна-ЄС напрям малого і середнього підприємництва займає ключове місце, адже євроінтеграційні процеси дають можливість вийти на європейські ринки, залучити інвесторів чи скористатися вигідною донорською підтримкою – у вигляді дешевих кредитів чи програмам розвитку», – наголосила Юлія Шевченко