31.07.2020

Про проходження медичного огляду дітьми, які перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

         Вчора, 30 липня 2020р. голова РДА провів нараду з т.в.о.начальника служби у справах дітей РДА М.Івановим, директором Тарутинського центру соціально-психологічної реабілітації неповнолітніх Н.Ружицькою,  головними лікарями комунальних підприємств «Тарутинський центр первинної медико-санітарної допомоги» А.Кияніченко та «Тарутинська ЦРЛ» Ю.Савицьким.

На нараді розглядалося питання: «Про проходження медичного огляду дітьми, які тимчасово перебувають в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тарутинської райдержадміністрації в умовах проведення медичної реформи».

За результатами наради було вирішено:

 1.Медичний огляд дітей, які зареєстровані в населених пунктах району та доставлені службою у справах дітей Тарутинської райдержадміністрації  до центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тарутинської райдержадміністрації проводити за попереднім погодженням списків дітей з головним лікарем КП «Тарутинська центральна районна лікарня».

 2.Прийом дітей до центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тарутинської райдержадміністрації, яких будуть доставлятися з інших районів проводити тільки при наявності у них медичного огляду.