08.05.2019

Привітання в.о.голови Тарутинської РДА Сілоч О.І. з Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани, шановні земляки!

Сердечно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з Днями доблесті і героїзму, з Днями Великого Подвигу патріотів!

Ці дні назавжди залишаться днями нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Обов'язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап нацистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свята 8 та 9 травня служитимуть нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

 

З повагою,

в.о.голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І.