04.10.2019

Привітання в.о.голови Тарутинської райдержадміністрації Сілоч О.І. з Днем працівників освіти

Дорогі освітяни !

Відзначення Дня працівників освіти вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім.

Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, шановні, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Впевнена, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Вірю у ваш талант, творчий неспокій  та шаную ваш інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

 

З повагою, в.о.голови Тарутинської районної державної адміністрації Сілоч О.І.