28.09.2018

Привітання голови райдержадміністрації з Днем усиновлення

Щороку 30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

 Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їх щасті ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого. І тому саме не передодні такого свята хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину, побажати їм розуміння, доброти, терпіння та здоров’я. Адже бути батьками – це один із важливіших обов’язків, який доводиться виконувати у житті, але водночас найбільш цікавий та гідний старань. І якщо у вас виникло бажання взяти дитину у родину, в цьому вам допоможуть спеціалісти районної служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В нашому районі проживає 7 усиновлених дітей, під опікою, піклуванням проживає 72 дитини, створено та функціонує 21 прийомна сім’я, в яких виховується 41 дитина, позбавлена батьківського піклування, існує 2 будинки сімейного типу, в них виховується 13 дітей.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили  з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

З повагою, голова Тарутинської районної державної адміністрації  Кюссе І.Г.